KLUB MOTOCYKLOWY KNIGHT RIDERS IPA POLAND - FORUM
Forum klubu motocyklowego Knight Riders, chapter Tarnów

Pomoc dla Amelki - V FESTYN RODZINNY - DLA AMELKI.

Stanley - 2010-05-06, 16:33
Temat postu: V FESTYN RODZINNY - DLA AMELKI.
Witam !
W dniu dzisiejszym skontaktował się z moją skromną osobą organizator Pikniku DLA AMELKI - Edi - który w imieniu swoim oraz Rady Pedagogicznej Szkoły Podstawowej w Buczkowie zaprosił nas na kolejny już Piknik, z którego to dochód zostanie jak poprzednimi laty przekazany na pomoc Amelce tak ciężko doświadczonej przez los.
Formuła tegoż Pikniku będzie troszkę inna jak poprzednio, głównym punktem będzie Turniej Piłkarski do którego zostało zaproszonych 8 / osiem / drużyn w tym także nasza -jak to określił Edi - w pierwszej kolejności /. Będą tam m.in. drużyna KMP Bochnia, KSP Bochnia, księży, i kilka drużyn reprezentujących zakłady pracy.
Ja nie udzieliłem potwierdzającej informacji mając na uwadze zaangażowanie członków chapteru w wiele innych akcji, nie jestem przekonany, że będzie nas stac wystawic drużynę 6-cio osobową, aby nie okazało się, że na bramce będzie stał Henryk a w ataku zagra Dyrektor ze swoim zastępcą bo wyniki rysują sie w czarnych kolorach / ciemośc widzę, ciemnośc /.
W związku z powyższym wstrzymałem się z odpowiedzią do czasu Panów decyzji, ostateczną decyzję zobowiązałem się przekazac do 15 maja.
Przewidywany termin - jedna z sobót czerwca - dokładny termin do 15 maja.
W czasie trwania Turnieju będą zbierane pieniążki na wiadomy cel - jeżeli weźmiemy udział ustalimy formę przekazania zebranych przez nas datków na ten jakże szczytny cel / może ktoś z Panów znajdzie hojnego sponsora/.
Ponadto należałoby zastanowic się nad jednolitymi strojami piłkarskimi aby wiadomo było, że to nie pospolite ruszenie a goście z klasą.
Oczywistym jest, że na Turniej udajemy się motocyklami, kto nie gra wozi dzieciaki.

Proszę Panów o pozytywne potraktowanie zaproszenia i ewentualne uwagi i spostrzeżenia.
Oczywistym jest, że wyjazd i składaka jest D O B R O W O L N A !!!!


Z wyrazami szacunku stanley.

fred - 2010-05-06, 21:29

Cel jest jak najbardziej szczytny, jednakże ze względu na pracę istnieje duże prawdopodobieństwo że nie będę mógł klubowi w tym przedsięwzięciu towarzyszyć,
jednakże na dobry początek Fred i inni Kupcowie jako datek składają na ręce Stanleya kwotę tysiąc zł.

WiesiekVoyager - 2010-05-06, 22:18

Fred moje gratulacje , faktycznie cel jest bardzo ważny i przeznaczona prze Klan Kupców kwota zasługuje na uznanie,myślę że wszyscy koledzy z naszego klubu na mirę swoich możliwości dołoży swoją cegiełkę na tak szczytny cel, pozdrawiam
WiesiekVoyager - 2010-05-06, 22:22

W uzupełnieniu komunikaty Stanleja proszę naszych młodszych kolegów o wypowiedzenie się w temacie wystawienia reprezentacji piłkarskiej czy podejmą sie tego wyzwania bo po cichu licze że kapitanem drużyny może być Babula który gra w piłke
Marek - 2010-05-06, 22:44

No ja bym się widział w bramce. Jak stanę to na mur beton, zamuruje załą. Pozdrawiam.
havana - 2010-05-06, 23:08

jeśli o mnie chodzi to czerwiec mam napięty jak barania torba :cry:
ale cegiełkę obiecuję (może nie tak chojną jak Fred i Spółka ale zawsze)

PiCzMeN - 2010-05-06, 23:21

zagram dla Amelki jak bedzie z kim... ;p
Stanley - 2010-05-06, 23:21

Witam !
Brawo FRED jesteś " WIELKI " :-P , jestem pod wrażeniem.
Dziękuję za tak duże zainteresowanie tematem.

stanley

kondziu - 2010-05-07, 09:07

Jak trzeba będzie to stroje biorę na siebie, a co do składu drużyny piłkarskiej to pomyślimy jutro w zabawie :P Ale jeżeli chodzi o piłkę to mam cholernego pecha :P Piczmen z Ligim wiedzą o co biega :mrgreen:
WiesiekVoyager - 2010-05-07, 09:13

Koledzy jak nie damy rady zrobić swojej reprezentacji to nic się nie stanie wystarczy że pojedziemy pokibicujemy i dołożymy swoją cegiełkę, pozdrawiam
Stanley - 2010-05-07, 11:39

Witam !
Panowie taki stan rzeczy nie wchodzi w rachubę, toż to wstyd aby wśród 27 mężczyzn nie znalazło się 8-miu " pełnosprawnych".
Jeżeli nie będzie drużyny ten wyjazd nie ma sensu.

stanley.

Ps. Jeżeli zabraknie " pełnosprawnych " pomocy udzieli nam chapter Toruń - jest taka decyzja.

fred - 2010-05-07, 12:09

O,i to jest po mojemu,brawo :mrgreen:
kondziu - 2010-05-07, 20:18

No to gramy :D
starekonto - 2010-05-07, 22:07

Witam !
Miło mi poinformowac Państwa, że FRED w dniu dzisiejszym tj. 7 maja 2010r. przekazał mi kwotę 1.000zł jako dar z serca płynący z przeznaczeniem na oprotezowanie i rehabilitację Amelki.
D Z I Ę K U J E M Y !!!

stanley.

kondziu - 2010-05-08, 19:30

Taka myśl mi się nasunęła że faktycznie jak zajedziemy tam na miejsce i będą drużyny piłkarskie to nie wypada nam "stchórzyć" i nie wejść na murawę. Proponuję również żeby na boisku zagrać w naszych klubowych czarnych koszulkach IPA i będzie pięknie ;) Jak będzie znany dokładny termin wówczas ustalimy drużynę.
Janusz - 2010-05-09, 12:08

Ja mogę zagrać!!!
Babula* - 2010-05-09, 15:53

No właśnie jak nie będzie u nas na tylu żeby zebrać 8 -miu to będzie :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ ja tez zagram ;-)
Stanley - 2010-05-09, 16:58

Witam !
Babula nie obiecuj bo różnie może byc :-P

stanley

Babula* - 2010-05-10, 08:32

No to powiem że sie postaram ;-) ;-)
LIGI - 2010-05-10, 14:25

jestem chętny zagrać!!
Stanley - 2010-05-12, 16:30

Witam !
W dniu dzisiejszym tj. 12 maja otrzymałem informację dot. Pikniku Rodzinnego dla AMELKI , piknik w formie kameralnej odbędzie się 12 czerwca 2010r. na terenie Gimnazjum w DĄBRÓWCE gm. Bochnia, rozpoczęcie Pikniku godz. 15.00.
Turniej piłkarski odbędzie się w hali sportowej przy Gimnazjum, zaproszonych jest osiem drużyn, drużyny będą składac się z 5-ciu zawodników / bramkarz + czterech zawodników w polu /.
W związku z zainteresowaniem Panów udziałem w tym przedsięwzięciu pozwoliłem sobie zgłosic drużynę Klubu Motocyklowego KNIGHT RIDERS.
Proponuję aby KONDZIU podjął się skompletowania drużyny, pamiętam, że podejmował się wypożyczenia jednolitych strojów.

MARKU - trzymam Cię za słowo i chcemy widziec Cię w bramce / obiecałeś /.

Jeszcze jedna sprawa w tym samym dniu w Tarnowie w Domu Małego Dziecka nasz kolega ZEGAR z Komisariatu Tarnów - Zachód organizuje Piknik z Okazji Dnia Dziecka - rozpoczęcie tegoż Pikniku godz. 10.00 do godz. 13.00 - wszystko dobrze się składa będziemy mogli bez problemu obsłużyc oba Pikniki.

Panowie bardzo serdecznie proszę o potraktowanie tych imprez w sposób szczególny bo i cele w obu przypadkach się bardzo szczytne.

Pozdrawiam stanley.

fred - 2010-05-12, 17:46

Idzie ku dobremu,dziś odbył się pierwszy trening drużyny {sparing z reprezentacją policji} W treningu uczestniczyli Piczmen,Ligi,Kondziu,Babula,Wojtek i ja jako zawodnik-obserwator ;-) .Nie było żle i jest duża szansa że będzie dużo lepiej,trzeba tylko popracować nad kondycją,Do boju!!!!!
jacek - 2010-05-13, 08:52

ja bym zagral ale sie boje ze jak beda badania dopingowe to nas zdyskwalifikuja
WiesiekVoyager - 2010-05-13, 11:02

Jacek odstaw używki na trzy dni przed i wszystko będzie ok, pozdrawiam
kondziu - 2010-05-13, 13:18

Panowie skoro mam się podjąć zadania skompletowania drużyny chcę się z tego wywiązać i prosić Was żebyście mnie w tym wspomogli ;-)

Co do strojów to proponuję abyśmy zagrali w naszych czarnych koszulkach IPA (kto nie posiada takowej koszulki proponuję skontaktować się z PICZMENEM bo być może takie jeszcze ma , a jak nie to powie co i jak tel. 504 282 202 ,a ja z pracy zabiorę 12 kompletów spodenek tak żeby to wszystko miało ręce i nogi :-P

Co do składu naszej drużyny to chciałbym aby było nas znacznie więcej niż ta podstawowa 6, a najlepiej gdyby każdy miał zmiennika i było by nas 12.

Termin jest już znany 12.06.2010 r. więc kto tam pracuje może również popracować nad jakimś wolnym bo cel jest bardzo szczytny i tylko dlatego powinniśmy się zebrać i w rodzinnej atmosferze pojechać, byle nie zająć ostatniego miejsca 8-)

Najlepiej by było żeby pod spodem odpowiedziały osoby wyrażające chęć gry i żeby nie były to odpowiedzi typu "mogę zagrać" lub "może zagram" tylko ZAGRAM :mrgreen: i tak jak już wyżej pisał FRED kto chciałby się sprawdzić to z całą naszą ekipą która zebrała się wczoraj w dąbrowie na orliku obok basenu zapraszamy w każdą środę o godzinie 14.00 8-)

Marek - 2010-05-13, 13:35

Panowie ja mam propozycję żeby może nie czarne bo ciepło zatrzymuje. Coś wiem na ten temat.
Stanley - 2010-05-13, 13:39

Witam !
Dziękuję Ci serdecznie KONDZIU !
Chcę tylko przypomniec, że "gramy" na jakże szczytny cel a ponadto było nie było , gramy też o coś a tym " coś " jest puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Dąbrówce.
Jestem przekonany, że Puchar dostanie się w godne ręce.
Jak zapewniał mnie Organizator całej imprezy, w czasie turnieju przewidziane są napoje + słodycze /dla pokrzepienia zawodników /.

Z wyrazami szacunku - stanley.

kondziu - 2010-05-13, 16:13

Marek nie martw sie czarnymi bo bramkarz może założyć dowolną ;-) a tak na poważnie to dlatego pomyślałem o tych czarnych bo są takie Nasze w sensie klubowe z napisem na plecach i logiem z przodu. Damy rade :!:
fred - 2010-05-17, 20:42

Proponuję zagrać w naszych koszulkach zlotowych sam mam ich dwie
starekonto - 2010-05-21, 17:28

Witam !
Informuję Panów, że zgodnie z ustaleniami jakie zostały podjęte na spotkaniu klubowym w dniu 20 maja - nasz chapter po zakończeniu spotkania z okazji Dnia Dziecka organizowanego m.in. przez naszego kolegę Zegara z KP Zachód - bezpośrednio udaje się na Piknik " POMOC DLA AMELKI " - przewidywana godzina wyjazdu 13.oo-13.3o.
Dlatego też proszę panów o rozplanowanie sobie czasu w taki sposób, aby " sobota 12 czerwca była dla nas ".

Z wyrazami szacunku stanley

Stanley - 2010-05-24, 06:24

Witam !
Przekazuję Panom moją propozycję w jaki sposób w czasie Pikniku przekażemy zebrane przez nas pieniążki na rehabilitację i leczenie Amelki :
- zebrane pieniądze Skarbnik wpłaci na konto, które znajduje się w zakładce WIADOMOŚCI.
- my natomiast w czasie trwania Pikniku wręczymy Amelce ozdobny czek na którym będzie wypisana m.in.kwota

Ma to dla nas m.in. propagandowe znaczenie, nikt nie pisze o naszych szlachetnych czynach / policjanci z Bochni w ub. roku przekazali 800zł i było wielkie halo w gazetach ? /dlatego też sami musimy zadbac o swój wizerunek - / zdjęcia chapteru wręczającego czek Amelce / = może ktoś powiedziec, że w tym wszystkim nie chodzi o wizerunek lecz o szlachetną pomoc - i będzie miał w 100% rację ale nie okłamujmy się człowiek to " próżna istota " i łasy jest na pochwały.

Proponuję a zarazem zwracam się z uprzejmą prośbą do Babuli - masz znajomego, który jest właścicielem drukarni - poproś go w naszym imieniu aby wydrukował nam czek ozdobny o wym. np. 70X40 cm - jeżeli wyrazi zgodę przyjadę do Ciebie i razem udamy się do niego, jam mam projekt to przedstawię mu go i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Proszę Panów o Wasze zdanie w tej sprawie - sprawa pilna - termin !

Pozdrawiam serdecznie stanley.

fred - 2010-05-24, 15:52

W takiej sytuacji dobrze by było wiedzieć czy suma na tym czeku będzie na tyle poważna by" gra warta była świeczki" Jeżeli hojność poszczególnych rycerzy oscylować będzie w granicach 20-50zł może to być z lekka żałosne.Nieźle byłoby już na ten cel zebrać pieniążki lub deklaracje wpłat
Stanley - 2010-05-24, 16:03

Witam !
Informuję Panów, że w dniu dzisiejszym tj. 24 maja wspólnie z Kwatermistrzem udaliśmy się do jego Przyjaciela - właściciela drukarni w DT gdzie zamówiliśmy czek ozdobny, który zostanie wręczony uroczyście na Pikniku - Amelce a na którym będzie widniała m.in. kwota jaką Skarbnik po zebraniu od nas pieniążków przeleje na konto Fundacji Amelki. Koszt produkcji blankietu ozdobnego czeku pokryję ja osobiście.
Dziękuję BABULI za wyrozumiałośc i okazaną pomoc.

W związku z taką sytuacją proszę Panów / taka była wola Panów na przedostatnim spotkaniu / o dokonanie wpłat na niżej podane konto do dnia 8 czerwca 2010r. z dopiskiem AMELKA.
W dniu 9 czerwca Skarbnik przeleje pieniążki na konto Fundacji i przekaże nam kwotę celem wpisania jej na ozdobny czek, który przekażemy Amelce jak już wspomniałem wyżej.

Numer konta bankowego : 63 1050 1562 1000 0090 7129 6439


Kupiec Fryderyk
E. Orzeszkowej 53
33-207 Radgoszcz

Jeżeli macie Panowie inne propozycje proszę o ich upublicznienie.

Z wyrazami szacunku Stanley.

Ps. Na podane konto przelałem w dniu dzisiejszym kwotę 100 zł z dopiskiem AMELKA.

fred - 2010-05-24, 16:14

Pięknie,dobry początek

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group