KLUB MOTOCYKLOWY KNIGHT RIDERS IPA POLAND - FORUM
Forum klubu motocyklowego Knight Riders, chapter Tarnów

Pomoc dla Amelki - VI FESTYN RODZINNY " DLA AMELKI ".

Stanley - 2011-04-09, 12:03
Temat postu: VI FESTYN RODZINNY " DLA AMELKI ".
Witam !

W dniu dzisiejszym tj. 9 kwietnia 2011r. otrzymałem informację a zarazem zaproszenie od jednego z organizatorów EDDIEGO na kolejny już VI Festyn Rodzinny " POMOC DLA AMELKI ".
Festyn odbędzie się w dniu 12 czerwca 2011r. / niedziela / w Zespole Szkół Gimnazjalnych w Dąbrówce gm. Rzezawa pow. Bochnia.

W trakcie trwania Festynu przewidziany jest turniej piłki siatkowej.

Szczegóły będą ukazywac się w trakcie zbliżania się terminu Festynu.


Amelka lat 6 urodziła się bez nóżek i rączki, Klub KNIGHT RIDERS IPA POLAND chapter Tarnów wraz z wieloma innymi ludźmi stara się zebrac środki na zakup protez i rehabilitację Amelki.
Zwracam się z serdeczną prośbą do WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI I OTWARTEGO SERCA o pomoc finansową dla Amelki.
nr konta KBS o/Bochnia 58 85910007 0084 0298 0269 0001 z dopiskiem "Pomoc dla Amelki ".

Pozdrawiam serdecznie - stanley.

fred - 2011-06-01, 22:25

Zgodnie z tradycją skarbnik zbiera na cel dobrowolne datki (co łaska jednakże nie mniej niż 100 zł :-D ) ok. wpłacam stówę.
Stanley - 2011-06-02, 20:36

Witam !

Przedstawiam Panom plakat dot. VI FESTYNU RODZINNEGO " Pomoc dla Amelki ".
Rozmawiałem dziś z Edim i obiecałem mu, że chapter nasz oczywiście będzie obecny i wystawi drużynę do rozgrywek siatkówki.
Jak widac na plakacie rozgrywki rozpoczynają się o godz. 15.00 dlatego też oczekuję propozycji skąd i o której wyjeżdżamy, dobrze by było byc już na otwarciu o godz. 14.45.
Myślę, że ok. godz. 18.oo-18.30 po Festynie moglibyśmy przybyc na zaproszenie lidera zespołu 40% BLUESA na imprezę organizowaną z okazji DNI ŻABNA jak sama nazwa wskazuje w Żabnie.
Jeżeli nie będzie innych propozycji poinformuję zespół, że w takich godzinach przyjedziemy do Żabna

Przypominam tym, którzy nie wiedzą, że zespół 40% BLUESA gra na naszym Zlocie.

Może BABULA wzorem lat ubiegłych postara się o ozdobny czek !!!

Pozdrawiam - stanley.

Babula* - 2011-06-03, 08:38

ooookkii ;-)
Babula* - 2011-06-07, 21:30

Czek zamówony ma być na piątek ;-)
Stanley - 2011-06-08, 13:40

Dzięki WIELKIE !

Mam tylko prośbę - propozycję : aby wizualnie był inny niż poprzedni - dobrze by było zachowac logo naszego chapteru oraz znaczek " Przyjaciel Amelki " natomiast tło może będzie inne - bardziej nazwijmy to " dziecinne ".

stanley

Babula* - 2011-06-09, 05:32

O podjade dzisiaj rano i powiem mu jaki ma być ;-)
starekonto - 2011-06-09, 21:02

Witam !

Zgodnie z decyzją członków chapteru biorących udział w dzisiejszym / tj. 09 czerwca / spotkaniu przypominam tym z Panów, którzy chcieliby wpłacic pieniążki na POMOC DLA AMELKI, że istnieje taka możliwośc poprzez wpłacenie na konto klubowe lub bezpośrednio " do kasku" przed wyjazdem.

WYJAZD NA PIKNIK W DNIU 12 CZERWCA 2011r. DLA PANÓW Z DĄBROWY TARNOWSKIEJ ZE STACJI BP O GODZ. 13.20
WSZYSCY SPOTYKAMY SIĘ O GODZ. 13.40 NA STACJI GROSAR PRZY UL. JP II W TARNOWIE SKĄD NASTĄPI WSPÓLNY WYJAZD.

W przypadku niesprzyjającej pogody na wyjazd motocyklem - wyjeżdżamy samochodami.

Pozwalam sobie przypomniec, że jest to nasz jeden z najważniejszych wyjazdów w sezonie.

admin

ps. z dużym prawdopodobieństwem w Pikniku tym wezmą udział nasi Przyjaciele z chapteru KIELCE.

WiesiekVoyager - 2011-06-09, 21:03

Wyjazd do Amelki z BP w Dąbrowie Tarnowskiej 12,06,2011r o godz. 13, 20 zapraszam wszystkich i przypominam o zabraniu ubrania sportowego do gry w siatkę,
Babula* - 2011-06-11, 19:15

KLIKNIJ KLIKNIJ KLIKNIJ
Stanley - 2011-06-11, 19:58

S U P E R !!!
fred - 2011-06-12, 14:06

Jestem z Wami {duchem} niestety
Stanley - 2011-06-12, 20:18

Witam !

W imieniu organizatorów Pikniku dziękuję wszystkim, którzy tak licznie przybyli do Dąbrówki a w szczególności naszym Przyjaciołom z chapteru KIELCE oraz przedstawicielowi GM ORAWA Darkowi z żonką i dziecmi.

Z wyrazami szacunku - stanley

Babula* - 2011-06-13, 09:45

http://babula.web-album.o...knik-dla-amelki
soszi - 2011-06-13, 14:27

Witam
Bardzo dziękujemy za Zaproszenie na Festyn i Piknik! Jak zwykle bawiliśmy się cudownie. Kielce do usług........:))

Stanley Orawa - 2011-06-13, 22:07

W imieniu GM"ORAWA", chciałem podziękować za zaproszenie oraz wspaniałe i miłe sercu przyjęcie, które okazaliście naszej skromnej reprezentacji na czele z Daro.
Wszyscy cieszymy się, że wrażenia, które zostały w pamięci naszym przedstawicielom, a przede wszystkim tym najmniejszym tj. Kai i Filipowi, zostaną na zawsze w ich umysłach. Jestem przekonany, że za rok uda nam się dojechać w większym gronie, na tak wspaniały piknik.
Życzymy więc wszystkim, a w szczególności AMELCE, siły, szczęścia i zdrowia, tak potrzebne w życiu codziennym i aby za rok było nas tam jeszcze więcej.

Pozdrawiam
Stanley Orawa - Prezydent GM "ORAWA"

Stanley - 2011-06-28, 06:39

WITAM !

JEST MI NIEZMIERNIE MIŁO POINFORMOWAC WSZYSTKICH PAŃSTWA, ŻE PODCZAS NASZEGO V ZLOTU, KTÓRY ODBYŁ SIĘ W DNIACH 24-26 CZERWCA 2011 ROKU W M. CHOTOWA ODBYŁA SIĘ AUKCJA PRZEZNACZONA NA ZAKUP PROTEZ DLA AMELKI , AUKCJA ODBYŁA SIĘ POD NAZWĄ " POMOC DLA AMELKI " TJ. POD TAKIM SAMYM HASŁEM JAKI WIDNIEJE PRZY KONCIE BANKOWYM.
POZWOLĘ SOBIE JESZCZE RAZ PODAC NR KONTA A OTO I ONO:

KBS o/Bochnia 58 85910007 0084 0298 0269 0001 z dopiskiem "Pomoc dla Amelki ".

W WYNIKU PRZEPROWADZONEJ LICYTACJI PRZEDMIOTÓW DZIĘKI OTWARTYM SERCOM WIELU NASZYCH WSPANIAŁYCH PRZYJACIÓŁ MOTOCYKLISTÓW UDAŁO SIĘ UZYSKAC KWOTĘ 7250 ZŁ.
NA KTÓRĄ ZŁOŻYŁY SIĘ WYLICYTOWANE PRZEDMIOTY PRZEZ TYCH OTO WSPANIAŁYCH LUDZI :

- JAREK Z KIELC - GRAFIKA MOTOCYKLA PRZEKAZANA NA AUKCJĘ PRZEZ BILA Z ORAWY - 3.500 ZŁ

- ZBIGNIEW Z TARNOWA - GRAFIKA OLEJNA PRZEKAZANA PRZEZ TELEWIZJĘ MAŁOPOLSKĄ - 1.000ZŁ

- MATEUSZ I SYLWIA Z ANGLII - ALBUM PRZEKAZANY PRZEZ PRZYJACIÓŁ Z KIELC - 1.000 ZŁ

- BOGUSŁAW Z KRAKOWA - NAWIGACJA SAMOCHODOWA PRZEKAZANA PRZEZ FREDA Z TARNOWA - 900 ZŁ

- BILL Z ORAWY - IDENTYFIKATOR ZLOTOWY PRZEKAZANY PRZEZ KOMANDORA ZLOTU STANLEYA - 500 ZŁ

- GM ORAWA - PŁYTA ZESPOŁU SKAZANI PRZEZNACZONA PRZEZ TENŻE ZESPÓŁ - 300 ZŁ

PONADTO ZESPÓŁ SKAZANI PRZEKAZAŁ KWOTĘ 50 ZŁ.

REASUMUJĄC ZOSTAŁA ZEBRANA KWOTA 7250 ZŁ Z PRZEZNACZENIEM J.W.

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM DOBROCZYŃCOM - DO ZOBACZENIA W DĄBRÓWCE NA ROZPOCZĘCIU ROKU SZKOLNEGO W DNIU 1 WRZEŚNIA 2011R. O GODZ. 10.OO.

Po " przelaniu " na konto wszystkich zadeklarowanych kwot ustaliłem z Dyrekcją Szkoły w Dąbrówce, że uroczyście przekażemy ozdobny czek z " przelaną " kwotą w towarzystwie zaproszonych darczyńców i gości - czas i miejsce zostanie podane w terminie późniejszym.

TERMIN PRZEKAZANIA OZDOBNEGO CZEKU - 1 WRZEŚNIA 2011R. PODCZAS OTWARCIA ROKU SZKOLNEGO W OBECNOŚCI ZAPROSZONYCH OSÓB.

DZIĘKUJĘ - TO CO SIĘ STAŁO NA TYM ZLOCIE PRZESZŁO MOJE NAJŚMIELSZE OCZEKIWANIA.

Z wyrazami szacunku - stanley.

Janusz - 2011-06-28, 10:39

Super!!!
kondziu - 2011-06-28, 12:55

Moje również przerosło :!:
PiCzMeN - 2011-07-01, 11:25

człowiek sukcesu pyta tylko "jak mogę innym pomóc" a nieudacznik "ile z tego będę miał"... Gratuluję!
WiesiekVoyager - 2011-07-01, 16:34

Mam prośbę do Pana Skarbnika o bieżące informacje dot. wpłat na konto z przeznaczeniem dla Amelki, pozdrawiam
Stanley - 2011-08-01, 07:23

Witam !

Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu chapteru Tarnów Klubu KNIGHT RIDERS IPA POLAND naszemu PRZYJACIELOWI JARKOWI Z KIELC oraz Jego synowi Karolowi a naszemu koledze klubowemu " Pstrągowi " za zorganizowanie - /na Pikniku w Kielcach organizowanym przez Świętokrzyską Grupę Wojewódzką IPA oraz chapter Kielce/ - " mini toru samochodowego " z korzystania którego dobrowolne datki składane przez uczestników zabawy do motocyklowego kasku zostały przekazane na konto KBS o/Bochnia 58 85910007 0084 0298 0269 0001 z dopiskiem "Pomoc dla Amelki ".

PRZYJACIELU JARKU ! SERDECZNIE DZIĘKUJĘ W IMIENIU NAS WSZYSTKICH ZA WSPARCIE JAKIE UDZIELASZ AMELCE.

Pozdrawiam serdecznie - stanley

Stanley - 2011-08-09, 11:21

Witam !

Wg posiadanych przeze mnie informacji nasi " dobroczyńcy " przekazali już w całości zadeklarowane podczas licytacji na Zlocie pieniądze na wiadome konto.

PROSZĘ PANA SKARBNIKA O POTWIERDZENIE TEGO FAKTU I PRZEKAZANIE NA KONTO FUNDACJI " POMOC DLA AMELKI " ZEBRANEJ KWOTY WRAZ Z DATKAMI ZŁOŻONYMI PODCZAS SPOTKANIA W KIELCACH.

Aby móc rozpocząc konstruktywne rozmowy na temat przekazania ozdobnego czeku podczas uroczystości rozpoczynających nowy rok szkolny w dniu 1 września 2011r. konieczne jest potwierdzenie wpłaconej kwoty przez kompetentną osobę z ramienia Fundacji.

PiCzMeN - 2011-08-09, 15:02

A skarbnik nic nie napisze bo wyjechał na południe Europy kilka dni temu... nikt nie wie kiedy wróci ;) a obecnie moczy jaja tzn nogi w Balatonie.... to jest życie emeryta eh...
Stanley - 2011-08-16, 17:17

Witam !

Miło mi poinformowac, że podczas Zlotu w Pińczowie częśc naszych kolegów, którzy uczestniczyli w tymże Zlocie złożyli dobrowolne datki " DLA AMELKI " w kwocie 130zł.
Kwotę te niezwłocznie przekażę na konto Pana Skarbnika i już nie proszę o potwierdzenie bo prośby te nie mają żadnego sensu.

stanley

Stanley - 2011-08-17, 11:27

Witam !

P R O S Z E PANA SKARBNIKA O PRZELANIE W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE DO DNIA 23 WRZEŚNIA 2011r. NA KONTO

KBS o/Bochnia 58 85910007 0084 0298 0269 0001 z dopiskiem "Pomoc dla Amelki "

całości zebranej kwoty a to : z licytacji przedmiotów na naszym Zlocie, zebranych datków na Spotkaniu w Kielcach oraz pieniążków zebranych na Zlocie w Pińczowie.


SD

Ps. na dzień 1 września 2011r. godz. 10.oo przewidziane jest podczas uroczystego otwarcia roku szkolnego, wręczenie czeku z kwotą jaką / mam nadzieję Pan Skarbnik przekaże na w/w konto/.
Ustaliłem z Edim i Dyrekcją Zespołu Szkół Gimnazjalnych w Dąbrówce, że odbędzie się skromna uroczystośc z udziałem władz gminnych oraz rodziców i dzieci.
Na uroczystośc serdecznie zapraszam darczyńców a to : Jarka z Kielc, Zbigniewa z Tarnowa, Bogusława z Krakowa, Roberta z Orawy oraz Mateusza i Sylwie z Anglii.
Ponadto ustaliłem, że z chapteru Tarnów, Kielce i GM ORAWA przyjedzie po 5 / pięciu / przedstawicieli.

Stanley - 2011-08-17, 18:06

" Przelałem " kwotę 130zł na konto klubowe z przeznaczeniem DLA AMELKI - pieniążki te zostały zebrane na Zlocie w Pińczowie dzięki zaangażowaniu RICO - dziękuję.

SD

Stanley - 2011-08-20, 18:25

Witam !

OGÓLNA SUMA ZEBRANYCH PIENIĘDZY PRZEKAZANA NA KONTO FUNDACJI " POMOC DLA AMELKI " TO KWOTA 7.630zł - JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRZY UCZESTNICZYLI W TEJ JAKŻE SZCZYTNEJ AKCJI.

stanley

WiesiekVoyager - 2011-08-24, 16:10

W dniu dzisiejszym Skarbnik Klubu przeleł na konto Pomocy dla Amelki zebrane środki w kwocie 7630 złotych
Stanley - 2011-08-25, 11:51

Dziękuję Panu Skarbnikowi za przekazanie pieniędzy na konto Fundacji " Pomoc dla Amelki " oraz kwoty 24o zł na moje konto.

SD

WiesiekVoyager - 2011-08-29, 19:31

Wyjazd z BP w Dąbrowie Tarnowskiej 1 września o godz, 8,30. Jedziemy przez Żabno, Radłów do Wojnicza i na wjeżdzie na A4 spotykamy się z Stanleyem o godz. 9,10 do 9,15 i wspólnie jedziemy do Amelki.Ma być pogoda więc jedziemy motocyklami, pozdrawiam
Babula* - 2011-08-30, 09:10

Oki 8-)
Stanley - 2011-09-01, 17:52

Witam !

Dziękuję Firmie AKCENT STUDIO z Dąbrowy Tarnowskiej za bezpłatne wykonanie czeku ozdobnego dla Amelki.

stanley

Stanley - 2011-09-05, 13:43

Witam !

W dniu dzisiejszym tj. 5 września 2011r. dzięki staraniom Thessis ukazał się w Dzienniku Polskim artykuł poświęcony prowadzonej przez chapter Tarnów Klubu KNIGHT RIDERS IPA POLAND akcji charytatywnej na rzecz małoletniej Amelki mającej na celu pomoc w zebraniu pieniędzy na zakup protez i rehabilitację dziewczynki.

Aby uzyskac pożądany efekt czytelności artykułu proszę o naprowadzenie kursora na tekst lub zdjęcie i dwukrotne "kliknięcie ".

stanley

WiesiekVoyager - 2011-09-07, 17:15

Serdecznie dziękuję Thessis i Stanleyowi za zaangażowanie w akcję "Pomocy dla Amelki" oraz promowanie działalności naszego Chapetru KR, mam nadzieję że ich starania zachęcą innych motocyklistów do aktywnego wspierania akcji charytatywnych.
soszi - 2011-09-08, 10:18

A My z Kielców Bardzo dziękujemy, że tak naprawdę bez ustaleń czy rozmowy przykleiliśmy się do AKCJI. Na zdrowie Amelce............
WiesiekVoyager - 2011-09-08, 11:19

Soszi jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za pomoc i wsparcie bo to wszystko dla dobra AMELKI i może inni wezmą z Was przykład
bill67 - 2011-09-08, 23:15

Witam !
Uważam że naprawdę niema za co dziękować bo podziękowaniem dla nas był uśmiech Amelki.

fred - 2011-09-09, 11:30

Bilu jesteś wielki

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group