Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Stanley
2012-10-17, 16:58
V FESTYN RODZINNY - DLA AMELKI.
Autor Wiadomość
Stanley 
Yamaha


Wiek: 64
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 508
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2010-05-24, 06:24   

Witam !
Przekazuję Panom moją propozycję w jaki sposób w czasie Pikniku przekażemy zebrane przez nas pieniążki na rehabilitację i leczenie Amelki :
- zebrane pieniądze Skarbnik wpłaci na konto, które znajduje się w zakładce WIADOMOŚCI.
- my natomiast w czasie trwania Pikniku wręczymy Amelce ozdobny czek na którym będzie wypisana m.in.kwota

Ma to dla nas m.in. propagandowe znaczenie, nikt nie pisze o naszych szlachetnych czynach / policjanci z Bochni w ub. roku przekazali 800zł i było wielkie halo w gazetach ? /dlatego też sami musimy zadbac o swój wizerunek - / zdjęcia chapteru wręczającego czek Amelce / = może ktoś powiedziec, że w tym wszystkim nie chodzi o wizerunek lecz o szlachetną pomoc - i będzie miał w 100% rację ale nie okłamujmy się człowiek to " próżna istota " i łasy jest na pochwały.

Proponuję a zarazem zwracam się z uprzejmą prośbą do Babuli - masz znajomego, który jest właścicielem drukarni - poproś go w naszym imieniu aby wydrukował nam czek ozdobny o wym. np. 70X40 cm - jeżeli wyrazi zgodę przyjadę do Ciebie i razem udamy się do niego, jam mam projekt to przedstawię mu go i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Proszę Panów o Wasze zdanie w tej sprawie - sprawa pilna - termin !

Pozdrawiam serdecznie stanley.
_________________
ja wohl , ja wohl
ich liebe alkohol
 
     
fred 
fred

Wiek: 59
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 232
Skąd: Radgoszcz
Wysłany: 2010-05-24, 15:52   

W takiej sytuacji dobrze by było wiedzieć czy suma na tym czeku będzie na tyle poważna by" gra warta była świeczki" Jeżeli hojność poszczególnych rycerzy oscylować będzie w granicach 20-50zł może to być z lekka żałosne.Nieźle byłoby już na ten cel zebrać pieniążki lub deklaracje wpłat
_________________
fred
 
     
Stanley 
Yamaha


Wiek: 64
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 508
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2010-05-24, 16:03   

Witam !
Informuję Panów, że w dniu dzisiejszym tj. 24 maja wspólnie z Kwatermistrzem udaliśmy się do jego Przyjaciela - właściciela drukarni w DT gdzie zamówiliśmy czek ozdobny, który zostanie wręczony uroczyście na Pikniku - Amelce a na którym będzie widniała m.in. kwota jaką Skarbnik po zebraniu od nas pieniążków przeleje na konto Fundacji Amelki. Koszt produkcji blankietu ozdobnego czeku pokryję ja osobiście.
Dziękuję BABULI za wyrozumiałośc i okazaną pomoc.

W związku z taką sytuacją proszę Panów / taka była wola Panów na przedostatnim spotkaniu / o dokonanie wpłat na niżej podane konto do dnia 8 czerwca 2010r. z dopiskiem AMELKA.
W dniu 9 czerwca Skarbnik przeleje pieniążki na konto Fundacji i przekaże nam kwotę celem wpisania jej na ozdobny czek, który przekażemy Amelce jak już wspomniałem wyżej.

Numer konta bankowego : 63 1050 1562 1000 0090 7129 6439


Kupiec Fryderyk
E. Orzeszkowej 53
33-207 Radgoszcz

Jeżeli macie Panowie inne propozycje proszę o ich upublicznienie.

Z wyrazami szacunku Stanley.

Ps. Na podane konto przelałem w dniu dzisiejszym kwotę 100 zł z dopiskiem AMELKA.
_________________
ja wohl , ja wohl
ich liebe alkohol
 
     
fred 
fred

Wiek: 59
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 232
Skąd: Radgoszcz
Wysłany: 2010-05-24, 16:14   

Pięknie,dobry początek
_________________
fred
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Templates Knight Riders Tarnów created by Webkar.
Protected by Knight Riders Tarnów.
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12