Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Stanley
2012-10-17, 16:58
V FESTYN RODZINNY - DLA AMELKI.
Autor Wiadomość
Stanley 
Yamaha


Wiek: 64
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 508
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2010-05-06, 16:33   V FESTYN RODZINNY - DLA AMELKI.

Witam !
W dniu dzisiejszym skontaktował się z moją skromną osobą organizator Pikniku DLA AMELKI - Edi - który w imieniu swoim oraz Rady Pedagogicznej Szkoły Podstawowej w Buczkowie zaprosił nas na kolejny już Piknik, z którego to dochód zostanie jak poprzednimi laty przekazany na pomoc Amelce tak ciężko doświadczonej przez los.
Formuła tegoż Pikniku będzie troszkę inna jak poprzednio, głównym punktem będzie Turniej Piłkarski do którego zostało zaproszonych 8 / osiem / drużyn w tym także nasza -jak to określił Edi - w pierwszej kolejności /. Będą tam m.in. drużyna KMP Bochnia, KSP Bochnia, księży, i kilka drużyn reprezentujących zakłady pracy.
Ja nie udzieliłem potwierdzającej informacji mając na uwadze zaangażowanie członków chapteru w wiele innych akcji, nie jestem przekonany, że będzie nas stac wystawic drużynę 6-cio osobową, aby nie okazało się, że na bramce będzie stał Henryk a w ataku zagra Dyrektor ze swoim zastępcą bo wyniki rysują sie w czarnych kolorach / ciemośc widzę, ciemnośc /.
W związku z powyższym wstrzymałem się z odpowiedzią do czasu Panów decyzji, ostateczną decyzję zobowiązałem się przekazac do 15 maja.
Przewidywany termin - jedna z sobót czerwca - dokładny termin do 15 maja.
W czasie trwania Turnieju będą zbierane pieniążki na wiadomy cel - jeżeli weźmiemy udział ustalimy formę przekazania zebranych przez nas datków na ten jakże szczytny cel / może ktoś z Panów znajdzie hojnego sponsora/.
Ponadto należałoby zastanowic się nad jednolitymi strojami piłkarskimi aby wiadomo było, że to nie pospolite ruszenie a goście z klasą.
Oczywistym jest, że na Turniej udajemy się motocyklami, kto nie gra wozi dzieciaki.

Proszę Panów o pozytywne potraktowanie zaproszenia i ewentualne uwagi i spostrzeżenia.
Oczywistym jest, że wyjazd i składaka jest D O B R O W O L N A !!!!


Z wyrazami szacunku stanley.
_________________
ja wohl , ja wohl
ich liebe alkohol
Ostatnio zmieniony przez Stanley 2012-08-31, 18:14, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
fred 
fred

Wiek: 59
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 232
Skąd: Radgoszcz
Wysłany: 2010-05-06, 21:29   

Cel jest jak najbardziej szczytny, jednakże ze względu na pracę istnieje duże prawdopodobieństwo że nie będę mógł klubowi w tym przedsięwzięciu towarzyszyć,
jednakże na dobry początek Fred i inni Kupcowie jako datek składają na ręce Stanleya kwotę tysiąc zł.
_________________
fred
 
     
WiesiekVoyager 
Wiesiek

Wiek: 67
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 254
Skąd: Olesno
Wysłany: 2010-05-06, 22:18   

Fred moje gratulacje , faktycznie cel jest bardzo ważny i przeznaczona prze Klan Kupców kwota zasługuje na uznanie,myślę że wszyscy koledzy z naszego klubu na mirę swoich możliwości dołoży swoją cegiełkę na tak szczytny cel, pozdrawiam
 
     
WiesiekVoyager 
Wiesiek

Wiek: 67
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 254
Skąd: Olesno
Wysłany: 2010-05-06, 22:22   

W uzupełnieniu komunikaty Stanleja proszę naszych młodszych kolegów o wypowiedzenie się w temacie wystawienia reprezentacji piłkarskiej czy podejmą sie tego wyzwania bo po cichu licze że kapitanem drużyny może być Babula który gra w piłke
 
     
Marek

Wiek: 41
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 65
Wysłany: 2010-05-06, 22:44   

No ja bym się widział w bramce. Jak stanę to na mur beton, zamuruje załą. Pozdrawiam.
 
     
havana


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 57
Wysłany: 2010-05-06, 23:08   

jeśli o mnie chodzi to czerwiec mam napięty jak barania torba :cry:
ale cegiełkę obiecuję (może nie tak chojną jak Fred i Spółka ale zawsze)
_________________
Tramp Polańczyk
 
     
PiCzMeN 
DEAUVILLE NT700V


Wiek: 42
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 185
Skąd: Dąbrowa Tarnowska
Wysłany: 2010-05-06, 23:21   

zagram dla Amelki jak bedzie z kim... ;p
_________________
SERVO PER AMIKECO
 
 
     
Stanley 
Yamaha


Wiek: 64
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 508
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2010-05-06, 23:21   

Witam !
Brawo FRED jesteś " WIELKI " :-P , jestem pod wrażeniem.
Dziękuję za tak duże zainteresowanie tematem.

stanley
_________________
ja wohl , ja wohl
ich liebe alkohol
 
     
kondziu 
Yamaha XJ900F


Wiek: 41
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 129
Skąd: Dąbrowa Tarnowska
Wysłany: 2010-05-07, 09:07   

Jak trzeba będzie to stroje biorę na siebie, a co do składu drużyny piłkarskiej to pomyślimy jutro w zabawie :P Ale jeżeli chodzi o piłkę to mam cholernego pecha :P Piczmen z Ligim wiedzą o co biega :mrgreen:
_________________
Man In The Mirror
 
     
WiesiekVoyager 
Wiesiek

Wiek: 67
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 254
Skąd: Olesno
Wysłany: 2010-05-07, 09:13   

Koledzy jak nie damy rady zrobić swojej reprezentacji to nic się nie stanie wystarczy że pojedziemy pokibicujemy i dołożymy swoją cegiełkę, pozdrawiam
 
     
Stanley 
Yamaha


Wiek: 64
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 508
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2010-05-07, 11:39   

Witam !
Panowie taki stan rzeczy nie wchodzi w rachubę, toż to wstyd aby wśród 27 mężczyzn nie znalazło się 8-miu " pełnosprawnych".
Jeżeli nie będzie drużyny ten wyjazd nie ma sensu.

stanley.

Ps. Jeżeli zabraknie " pełnosprawnych " pomocy udzieli nam chapter Toruń - jest taka decyzja.
_________________
ja wohl , ja wohl
ich liebe alkohol
 
     
fred 
fred

Wiek: 59
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 232
Skąd: Radgoszcz
Wysłany: 2010-05-07, 12:09   

O,i to jest po mojemu,brawo :mrgreen:
_________________
fred
 
     
kondziu 
Yamaha XJ900F


Wiek: 41
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 129
Skąd: Dąbrowa Tarnowska
Wysłany: 2010-05-07, 20:18   

No to gramy :D
_________________
Man In The Mirror
 
     
starekonto
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-07, 22:07   

Witam !
Miło mi poinformowac Państwa, że FRED w dniu dzisiejszym tj. 7 maja 2010r. przekazał mi kwotę 1.000zł jako dar z serca płynący z przeznaczeniem na oprotezowanie i rehabilitację Amelki.
D Z I Ę K U J E M Y !!!

stanley.
 
     
kondziu 
Yamaha XJ900F


Wiek: 41
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 129
Skąd: Dąbrowa Tarnowska
Wysłany: 2010-05-08, 19:30   

Taka myśl mi się nasunęła że faktycznie jak zajedziemy tam na miejsce i będą drużyny piłkarskie to nie wypada nam "stchórzyć" i nie wejść na murawę. Proponuję również żeby na boisku zagrać w naszych klubowych czarnych koszulkach IPA i będzie pięknie ;) Jak będzie znany dokładny termin wówczas ustalimy drużynę.
_________________
Man In The Mirror
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Templates Knight Riders Tarnów created by Webkar.
Protected by Knight Riders Tarnów.
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12