Galeria wróć do listy galerii

VIII ZLOT KLUBU KNIGHT RIDERS IPA POLAND

W  dniach 6-8 lipca 2012r. chapter Koło Klubu KNIGHT RIDERS IPA POLAND był organizatorem VIII Zlotu naszego Klubu.

Dziękujemy organizatorom za miłe przyjęcie oraz za pracę włożoną w przygotowanie Zlotu.


W czasie trwania Zlotu Prezydent GEPARD mianował kilkunastu naszych kolegów na wyższe stopnie w hierarchii klubowej - z chapteru Tarnów Rycerzem Klubu został RYŚ - natomiast na Giermka został mianowany nasz kolega KAZ - serdeczne gratulacje.


Niestety jest i smutna wiadomośc - nasz kolega z chapteru -  LIGI -  w trakcie wykonywania pokazów motocyklowych doznał urazu w postaci złamania ręki - życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia  -  dziękujemy RYSIOWI za udzieloną pomoc.


Pieknie dziękuję chapterowi KIELCE na czele z jej Dyrektorem SOSZI za przekazanie grafiki wykonanej przez Rycerza chapteru Kielece Bartasa , która to grafika podczas przeprowadzonej licytacji została " zakupiona "  przez Conrada z Krakowa a pieniążki zostaną przekazane na konto Fundacji POMOC DLA AMELKI.


Dziękuję także innym Darczyńcom za przekazane na licytację przedmioty a także ich nabywcom w tym  m.in. chapterowi Lębork - uzyskane w ten sposób pieniążki także zasilą konto Fundacji.

WSZYSTKIM JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI !!!

 

Szczególne podziękowania składamy pięknym Paniom Miss Polski Ziemi Łódzkiej Ewie BĘDZIA , v-ce Miss Ewelinie Ostrowska, Miss Nastolatek Ziemi Łódzkiej Sylwii GARBARCZYK a także finalistkom Oli HARLEJ oraz Anecie WOŹNIAK. To dzięki Wam , Waszemu osobliwemu  urokowi i zaangażowaniu w trakcie licytacji grafiki z przeznaczeniem  dla Amelki, Fundacja " POMOC DLA AMELKI " wzbodziciła się o staysfakcjonującą organizatorów Zlotu ' okrągłą sumkę ' - Dzięki Wam za to piękne dziewczyny - liczymy na dalszą wspólprace w jakże szczytnym celu - POMOC DLA AMELKI . Życzymy sukcesów w dalszym życiu.

 

ps. częśc naszych kolegów znalazła czas także na przeżycia duchowe i odwiedziła znajdujące się 30 km od Koła Sanktuarium Maryjne w Licheniu.

sd

Wszelkie prawa zastrzeżone